Op welke gebied moet er relatief het meeste bezuinigd worden?

 
 
Add to Google CDJA publications on issuu CDJA Wikipedia CDA Vandaag
 
Nieuwsbrief
 




Velden gemarkeerd met een * zijn verplicht
 
Zoeken
 
 
 

CDJA Tweets

Bestuursblog

Herman van der Bent

Het is 30 juli. Midden in de zomer. Terwijl menigeen op vakantie is of ergens lekker op een terras van de zon ...

Lees meer...

 

CDJA in de media

CDJA over coalitievorming

De afgelopen dagen hebben Jeroen van Velzen en Arrie Vis de visie van het CDJA weergegeven op de coalitievorming. Hier zijn de verschillende mediauitingen na te zien en/of te beluisteren.

De dag na de verkiezingen heeft Arrie Vis, DB'er Communicatie, de visie van het CDJA gegeven op het vormen van coalities naar aanleiding van de Tweede Kamerverkiezingen van 9 juni. Hij ging hiervoor in gesprek met het NOS Journaal op 3. Tevens ging hij voor Radio 1 tussen 09:00 en 12:00 uur in debat met de voorzitters van de PJO's van VVD, PvdA, GroenLinks en D66 over de verschillende mogelijke coalities.

Indien bovenstaande player niet goed wordt weergegeven kun je het fragment hier terugzien. Radio 1 is hier terug te beluisteren.

Jeroen van Velzen, voorzitter CDJA, heeft in dagblad Trouw zijn mening gegeven over de verschillende mogelijke coalities. Tevens was hij te gast bij Stand.nl, dat is hier terug te luisteren. Hier discussieerde hij over de stelling "Het CDA moet meteen aanschuiven bij de onderhandelingen over een nieuw kabinet."

Op dinsdag 23 juni heeft Jeroen van Velzen voor NOS Headlines zijn visie gegeven op de actuele ontwikkelingen. Dit fragment is hier terug te beluisteren.

In het Nederlands Dagblad gaf Jeroen van Velzen op 2 juli een reactie op de ontwikkelingen op te gebied van de kabinetsformatie. Het complete artikel is hier terug te lezen.